Zeugmapark’a muhteşem açılış

Zeugmapark’a muhteşem açılış

Üniversite Bulvarı üzerinde Şehrin Kalbinde hizmete giren Zeugmapark Cafe Restaurant’ın açılışı yapıldı.
Şahinbey Belediye Meclis Üyeleri Abdullah Genç, İsmail Çınar ve İşadamı Mahmut Kutsal’ın ortak olarak açtığı Zeugmapark Cafe Restaurant düzenlenen muhteşem törenle hizmete girdi.

Üniversite Bulvarı üzerinde hizmete başlayan Zeugmapark’ın açılış törenine Ak Parti Milletvekili Halili Mazıcıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin, İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin, Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, İl Genel Meclis Sekreteri Cafer Yılmaz ve Ak Parti İl Başkanı Ahmet Uzer’in yanı sıra çok sayıda meclis üyesi katıldı.

Kurdela kesim töreni sırasında konuşan Milletvekili Halili Mazıcıoğlu, "Bu iş yerinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Umarım helal kazançla mutlu günler geçirirler " dedi.

Açılışa gelen misafirler hoş vakit geçirdi,
Gaziantep’in Yetiştirdiği Müzisyen Ahmet BORA sahne aldı ayrıca davetlilere macun ikram edildi, çocukları da unutmayan Zeugma Park onlara ise pamuk şeker ikram etti, çeşitli ikramlarında bulunduğu açılışta misafirler hem eğlendi hem de ikramlarda tattı.

Açılış günü öğretmenler gününe denk gelmesi münasebeti ile Zeugmapark'a gelen öğretmenlerin masalarına karanfil bırakıldı.

300 kişilik kapalı ve açık alana sahip Zeugmapark, dünya mutfağından lezzetleri müşterilerine ulaştırmalayı hedefliyor. Üniversiteye yakın olarak kurulanan Zeugmapark daha ziyade elit kesime hitap eden bir mekan olarak göze çarpıyor. Profosyonel aşçısı ve garsonlarala kaliteli hizmet sunan Zeugmapark'ın kendisine ait açık otoparkı da mevcut.

Haberin Resimleri

  • Zeugmapark’a muhteşem açılış
  • Zeugmapark’a muhteşem açılış
  • Zeugmapark’a muhteşem açılış
  • Zeugmapark’a muhteşem açılış